DOĞU KARADENİZ TURU

İlan Numarası: 146
2 gece 3 gün

DOĞU KARADENİZ TURU

22 - 25 MAYIS

                                                DOĞU KARADENİZ

                                                     2 gece 3 gün

SÜMELA MANASTIRI - ATATÜRK KÖŞKÜ - FIRTINA DERESİ – AYDER - BATUM

1.GÜN : Cuma günü saat 18.00’da Mersin Karayolları Köşesi, 18.30'da Tarsus Kleopatra Kapısı ve 19.00'da Adana Havalimanı çıkışı Emniyet karşısından hareket ediyoruz. Pozantı – Niğde – Kayseri – Sivas – Gümüşhane istikametini takip ederek Zigana geçidinden geçiyoruz.

2. GÜN : Sabah Zitaş Tesisleri’nde alacağımız kahvaltı (Extra) sonrası Maçka’da bulunan Sümela Manastırı‘nı panoramik olarak fotoğraflıyor ve Trabzon merkeze geçiyoruz. Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü ziyaretleri sonrası Sürmene ‘de Çay Fabrikası’nda çayla ilgili bilgi alarak alışveriş yapabiliyoruz. Bıçak alışverişi sonrası Karadeniz’in gözbebeği Uzungöl ‘e hareket ediyoruz. Vereceğimiz kısa serbest zamanda alışveriş ve yürüyüş yapabilecek , bisiklete binebileceksiniz . Serbest zaman bitiminde Fırtına Deresi kenarında bulunan Kaptan Otel’e yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3. GÜN: Uyandırma ve sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılarak Ayder Yaylası’na geliyor,fotoğraf ve alışveriş için serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. İsteğe bağlı olarak Zilkale/Palovit Şelalesi turumuzu gerçekleştiriyor, öğle yemeğimizi alarak Zipline yapıyoruz. Sarp Sınır Kapısı’ndan (gerekli işlemlerin yapılmasından sonra) Batum’a geçiş yapıyoruz. Batum’da Gonia Aprasos Kalesi, Avrupa Meydanı , Tiyatro Binası , Medea Heykeli, Piazza Meydanı ‘nı gezerek fotoğraflıyoruz.Gezimizin ardından tekrar sınır kapısına dönüş gürmrük işlemlerinin ardından Hopa ‘da bulunan Peronti Otel’e yerleşme.

4. GÜN: Uyandırma ve sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılarak Borçka’ya hareket. Bizleri bekleyen minibüslerle Karagöl'ün eşsiz güzelliğini fotoğraflıyor ve vereceğimiz serbest zaman ardından dönüş yapıyoruz. Rize merkeze hareket ediyor, Rize bezi alışveriş ve Botanik çay bahçesinde serbest zaman sonrası Gümüşhane – Erzincan – Sivas –Kayseri – Niğde – Pozantı istikametini takip ederek Mersin’e varış.

FİYATA DAHİL OLANLAR:

Lüks araçla ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, 2 gece otelde YP konseptinde konaklama, otelde alınan kahvaltı ve akşam yemeği, Rehberlik Hizmeti, Seyehat ve koltuk sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, ilk gün sabah kahvaltısı , Öğle yemekleri ve Kişisel harcamalar.

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 100 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.)

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7- İNDİRİM ŞARTLARI: 5 kişi olarak rezervasyon yaptıran misafirlere %5, 10 kişiye %10 indirim mevcuttur.

8- Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

9- KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

10- ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

11- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.


Fiyat:359

Rezervasyon Yap

Yetişkin
× 359 = 359
Toplam = 359

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım