DOĞU ve ORTA KARADENİZ TURU

İlan Numarası: 140

DOĞU ve ORTA KARADENİZ TURU

23 HAZİRAN İTİBARİYLE YAZ BOYU HER CUMA

                                                      DOĞU KARADENİZ TURU 
                                                            5 GECE 7 GÜN

     1. GÜN: Cuma günü saat 18.00’da Mersin Karayolları Köşesi, 18.30'da Tarsus Kleopatra Kapısı ve 19.00'da Adana otoban Havalimanı çıkışı Emniyet karşısından hareket ediyoruz

     2. GüN: Pozantı - Niğde - Kayseri - Sivas - Gümüşhane istikametini takip ederek Zigana Zitaş Tesisleri'nde alacağımız kahvaltı (Extra) sonrası Sümela Manastırı’nda fotoğraf molası veriyor, Trabzon merkezden geçerek Sürmene’de Çay Fabrikası’nda çayla ilgili bilgi alarak alışveriş yapabiliyoruz. Bıçak alışverişi sonrası merkezde Botanik Bahçesi’ne çıkıyoruz ve çayımızı yudumluyoruz. Rize Bezi mağazasında vereceğimiz molanın ardından Hopa’da 4* Peronti Otel’e yerleşiyoruz. Canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

     3. GüN: Uyandırma ve sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılarak bugünkü Klaskur (Aralık) Yaylası’nın yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonucu Klaskur (Aralık) Deresi’nin önünü kapatmasıyla oluşmuş Borçka Karagöl’e keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Sarp Sınır Kapısı’nda gerekli işlemlerin yapılmasından sonra Batum’a geçiş yapıyoruz. Batum’da Gonio Aprasos Kalesi, Avrupa Meydanı, Tiyatro Binası, Medea Heykeli, Piazza Meydanı’nı gezerek fotoğraflıyoruz. Batum dönüşünde Peronti Otel’de 2. gece konaklamamızı gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

    4. GüN: Uyandırma ve sabah kahvaltısından sonra Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz ve kısa bir serbest zaman veriyoruz. İsteğe bağlı olarak Zilkale/Palovit Şelalesi turumuzu gerçekleştiriyor, Fırtına Deresi kenarında öğle yemeğimizi alıyor, Zipline yapıyoruz. Trabzon Çaykara ilçesine bağlı Sultanmurat Yaylası’nda bulunan Taşkın Otel’e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

    5. GüN: Uyandırma ve kahvaltı sonrası Karadeniz’in gözbebeği Uzungöl’e hareket ediyoruz. Vereceğimiz kısa serbest zamanda alışveriş ve yürüyüş yapabilecek, bisiklete binebileceksiniz. Kısa bir yolculukla Trabzon merkezde Ayasofya Müzesi’ni ziyaret ediyor, bilgi alıyoruz. Soğuklu sırtlarında bulunan Atatürk Köşkü gezimizle Gümüş alışverişinin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Trabzon Ekmeği alışverişi sonrası Ordu’ya geliyor teleferikle Boztepe’ye çıkıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde çay kahvemizi yudumluyoruz. Fatsa’da bulunan 5* Yalçın Otel’e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

    6. GüN: Uyandırma ve kahvaltı sonrası otelimizde ayrılarak kısa bir yolculukla Samsun’a varıyoruz. Gazi Müzesi, Atatürk Anıtı, İlk Adım Anıtı, Bandırma Vapuru ziyaretlerinden sonra Amasya’ya geliyor, Taşhan Otel’e yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

    7. GüN: Uyandırma ve sabah kahvaltısı sonrası Amasya gezimize başlıyoruz. II. Bayezid Külliyesi, Arkeoloji Müzesi, Hazeranlar Konağı, Şehzadeler Müzesi ziyaretlerimiz sonrası Çorum’a geliyor ve leblebi alışverişi yapıyoruz. Kayseri Pastırmacılar Parkı’nda vereceğimiz mola sonrası Niğde - Pozantı istikametini takip ederek bir dahaki turlarda tekrar beraber olmak ümidiyle Mersin’e dönüyoruz.

   FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, 5 gece Otelde YP Konaklama, Otellerde alınacak Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltıları, Rehberlik Hizmeti, MYT Turizm Refakati, Koltuk ve Seyahat Sigortası

   FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri, Batum Geçiş Ücreti, Borçka Karagöl Turu, Zilkale/Palovit Şelalesi Transfer Ücreti, Ordu Boztepe Teleferik Ücreti, Tüm Kişisel Harcamalar

 NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 250 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.)

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7- İNDİRİM ŞARTLARI: 5 kişi olarak rezervasyon yaptıran misafirlere %5, 10 kişiye %10 indirim mevcuttur.

8- Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

9- KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

10- ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

11- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

 12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.


Fiyat:799

Rezervasyon Yap

Yetişkin
× 799 = 799
Toplam = 799

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım