GAZİANTEP TURU

İlan Numarası: 137
GÜNÜBİRLİK

GAZİANTEP TURU

13 MAYIS

GÜNÜBİRLİK GAZİANTEP TURU

    Sabah 06.30 Vipol, 06.40 Forum, 07.00’da Mersin Karayolları Köşesi, 07.30 Tarsus Kleopatra ve 08.00 Adana hastaneler kavşağı otoban çıkışından misafirlerimizi alıyoruz. Ceyhan Mıstık Tesisleri’nde vereceğimiz mola sonrası Gaziantep’e varıyoruz. İlk olarak Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Müze gezisi sonrası, Kale civarına hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle Osmanlı Hamamı, Cam Eserleri Müzesi turumuzu yapıyoruz. Bakırcılar Çarşısı’nda vereceğimiz alışveriş molası sonrası, Şahinbey Vadisi’nde Teleferik keyfi yapıyoruz. Son olarak Hayvanat Bahçesi’ni geziyoruz ve bir dahaki turlarda beraber olabilmek ümidiyle Mersin’e dönüşe geçiyoruz.

    FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks araçla ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar – Poğaça ikramı, Rehberlik Hizmeti, MYT Turizm Refakati, Koltuk ve Seyahat Sigortası

    FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Öğle Yemeği, Tüm kişisel harcamalar

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 30 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi: Günübirlik turlarda, koltuk bazlı satış yapıldığı için, çocuk indirimi geçerli değildir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.)

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7- Gezi, ulaşım ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8- KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9- ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır


Fiyat:55

Rezervasyon Yap

Yetişkin
× 55 = 55
Toplam = 55

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım