HALFETİ - ŞANLIURFA TURU

İlan Numarası: 139
GÜNÜBİRLİK

HALFETİ - ŞANLIURFA TURU

20 MAYIS

GÜNÜBİRLİK HALFETİ - ŞANLIURFA TURU

      Sabah 06.30 Vipol, 06.40 Forum ve 07.00’da Mersin Karayolları köşesi, 07.30 Tarsus Kleopatra Kapısı ve 08.00 Adana İstasyon Meydanı’ndan hareket ediyoruz. Ceyhan Mıstık Usta Tesislerinde kısa bir molanın ardından, Osmaniye - Gaziantep üzerinden Halfeti’ye geliyoruz. Öğle yemeklerimizi alıyoruz. Birecik Baraj Gölü üzerinde yapacağımız tekne turu’nun (extra) ardından Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Sabır Peygamberi Eyüp Peygamber’in Makamı ziyaretinden sonra Balıklıgöl’e geliyoruz. Halil-ül Rahman Gölü, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber’in Makamı’nı ziyaret ettikten sonra serbest zaman veriyoruz. Saat 20:00’da yapacağımız Yöresel Sıra Gecesi (extra) sonrası saat 23.00-23:30 civarı bir dahaki turlarda beraber olmak ümidiyle Mersin’e dönüşe geçiyoruz.

   FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER: Lüks araçla ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, Rehberlik Hizmeti, MY Turizm refakati, Seyahat Sigortası  

    FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Öğle yemeği, Halfeti Tekne Turu, Yemekli Sıra Gecesi, Tüm kişisel harcamalar.

 NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 40 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi: Günübirlik turlarda, koltuk bazlı satış yapıldığı için, çocuk indirimi geçerli değildir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.)

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7- Gezi, ulaşım ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8- KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9- ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.


Fiyat:75

Rezervasyon Yap

Yetişkin
× 75 = 75
Toplam = 75

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım