HATAY TURU

İlan Numarası: 141
GÜNÜBİRLİK
Categoriler:

HATAY TURU

21 MAYISs

                                            GÜNÜBİRLİK HATAY TURU

      Sabah 06.30 Vipol, 06.40 Forum ve 07.00 Karayolları köşesi, 07.30 Tarsus Kleopatra ve 08.00 Adana Hastaneler Kavşağı otoban çıkışından misafirlerimizi alıyoruz. Yolda araç içersinde 3'er adet poğaça ve çay ikramı ile kahvaltılarımızı yapıyoruz. Adana-Ceyhan Mıstık Tesisleri’nde vereceğimiz kısa mola ile Antakya Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. St. Pierre Kilisesi ziyareti sonrası Antakya merkeze geliyoruz. Habib-i Neccar Camii’ni görebilmeniz ve alışveriş için Uzunçarşı’da vereceğimiz serbest zaman bitiminde şelaleleriyle meşhur Harbiye’ye geçiyor, vereceğimiz serbest zamanın ardından bir dahaki turlarda tekrar beraber olabilmek ümidiyle Mersin’e dönüşe geçiyoruz.

   Fiyata Dâhil Olanlar: Lüks araçla ulaşım, araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, Rehberlik Hizmeti, MYT Turizm refakati, Seyahat Sigortası

   Fiyata Dâhil Olmayanlar: Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Öğle yemeği, Tüm kişisel harcamalar

 NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 30 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi: Günübirlik turlarda, koltuk bazlı satış yapıldığı için, çocuk indirimi geçerli değildir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.)

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7- Gezi, ulaşım ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8- KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9- ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.


Fiyat:55

Rezervasyon Yap

Yetişkin
× 55 = 55
Toplam = 55

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım