KAPADOKYA TURU

İlan Numarası: 138
GÜNÜBİRLİK

KAPADOKYA TURU

YAZ BOYU HER PAZAR (Ramazan dahil)

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU

Saat 06.30 Vipol, 06.45 Forum, 07.00 Mersin Karayolları Köşesi, 07.30 Tarsus Kleopatra Kapısı’ndan hareket ediyoruz. Pozantı Taşpınar Tesislerinde vereceğimiz mola ve kısa bir yolculuğun ardından ’Güzel Atlar ÜlkesiKapadokya’yı gezmeye başlıyoruz. Yeraltı Şehri ziyaretimiz sonrası Kapadokya’nın gezilebilen en büyük ve en uzun vadisi Güvercinlik Vadisi'ni her yerden görülen en büyük peri bacası olan Uçhisar Kalesi ile fotoğraflıyoruz. Göreme Panorama Tepesi’nde fotoğraf ve kahve molası sonrası Çavuşin’de atölyede yöreye özgü çanak çömlek yapımını izliyor ve alışveriş yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldıktan sonra değerli taşlarla ilgili bilgi alacağımız Onyx Taş Atölyesi’ne geliyoruz. Bölgedeki en genç ve en yaşlı peri bacaları oluşumunun olduğu Paşabağı ve Dervent Vadisi’nde vereceğimiz fotoğraf molaları sonrası Ürgüp’ü panoramik olarak turluyoruz. Asmalı Konak ve Turasan Şarap Fabrikası ziyaretleriyle beraber bir dahaki turlarda tekrar buluşabilmek ümidiyle Mersin’e dönüş yolculuğumuz başlıyor.

     FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, Araçta Poaça İkramı, Rehberlik Hizmeti, MYT Turizm Refakati, Koltuk ve Seyahat Sigortası

    FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Öğle Yemeği, Tüm Kişisel Harcamalar

 NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 30 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi: Günübirlik turlarda, koltuk bazlı satış yapıldığı için, çocuk indirimi geçerli değildir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.)

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7- Gezi, ulaşım ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8- KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9- ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.


Fiyat:55

Rezervasyon Yap

Yetişkin
× 55 = 55
Toplam = 55

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım